Zgłaszający: ITTI Sp. z o.o.

Kategoria: Inne

Nazwa rozwiązania: Together!

Opis proponowanego rozwiązania:

Aplikacja mobilna Together! pozwala osobie bądź organizacji potrzebującej pomocy dodanie zgłoszenia z określonej kategorii zawierającego:
· tytuł,
· krótki opis,
· lokalizację (pobierana automatycznie),
· numer telefonu (pobierany automatycznie),
· opcjonalne załączniki (np. zdjęcia),
Wypełnione zgłoszenie dociera do osoby lub organizacji, które wcześniej zadeklarowały pomoc w zakresie określonej kategorii potrzeby i w określonej lokalizacji, na terenie której działa.
Osobie niosącej pomoc pozostaje już tylko zaakceptować zgłoszenie i przystąpić do działania.
Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej aplikacji mobilnej – zapraszamy do zapoznania się z materiałem graficznym:

Dlaczego pomysł jest wart uwagi?

Dlaczego Together!?
• To aplikacja, która pozwala w niezwykle szybki i prosty sposób zgłosić potrzebę pomocy.
• Dzięki intuicyjności, a także prostocie jest dostosowana do różnych grup użytkowników.
• W momencie zgłaszania potrzeby ważne są tylko niezbędne informacje, a lokalizacja zdarzenia oraz numer telefonu pobierane są automatycznie.
• Pomoc otrzymywana jest tylko od osób, które po pierwsze znajdują w okolicy, a po drugie – wcześniej sami zgłosili chęć pomocy w danej kategorii zgłoszeń.
• Komunikacja w aplikacji poprzez telefon, sms, czat lub wideoczat pozwala również na bycie w stałym i bezpośrednim kontakcie z osobą potrzebującą i reagowanie np. na zmiany w zgłoszeniu.

Udowodniona wykonalność: tak

Szacowany czas potrzebny na opracowanie prototypu:

istnieje prototyp

Jakie działania są potrzebne do wdrożenia?:

Prototyp jest już dostępny i gotowy do użytku. Zespół ITTI jest gotowy do rozmów zarówno z bezpośrednimi potencjalnymi użytkownikami aplikacji Together! w celu lepszego zrozumienia ich potrzeb, jak i decydentami, którzy będą musieli podjąć decyzję o jej wykorzystaniu.

Use Story

Informacja o autorze i jego zespole

ITTI jest innowacyjną firmą założoną w 1996 roku (MŚP – 90 osób), stale poszukującą nowych rozwiązań technologicznych.
Projektujemy i rozwijamy rozwiązania informatyczne dostosowane do konkretnych potrzeb naszych klientów (głównie w: sektorze kosmicznym, obszarze e-zdrowia czy produkcji).
W obszarze e-zdrowia opracowaliśmy system wspomagający teleopiekę i rehabilitację, aplikację dla kobiet w ciąży oraz spersonalizowane usługi dla osób starszych.
ITTI uczestniczy w programach badawczo-rozwojowych Komisji Europejskiej od 2001